• slide 1

    مدرسه شطرنج پارسا

  • slide 2

    پر افتخار ترین مدرسه شطرنج استان در سال ۹۷

محمد خسروی نیا

مربی درجه ۳

 

گزارش تصویری اختتامیه لیگ استاندارد رده های سنی زیر ۱۰ و ۱۴ سال استان البرز در سال ۹۷


 

 

 

 

 
[Photo]
تیم مدرسه شطرنج اندیشه A قهرمان لیگ استاندارد رده سنی زیر ۱۰ سال

۱.امیرحسین محمدی
۲.مهراد علیزاده
۳.علی کوره چی
۴.امیرعلی سید نوری
۵.محمد پارسا فضل اللهی

 

 
[Photo]
تیم قهرمانان مدرسه شطرنج پارسا نایب قهرمان لیگ استاندارد رده سنی زیر ۱۰ سال

۱.آیین تجلی
۲.عماد غفاری فر
۳.آرین قدوسی
۴.باراد کرمانی
۵.بنیامین کاروان

 

 
[Photo]
تیم مدرسه شطرنج اندیشه B مقام سوم لیگ استاندارد رده سنی زیر ۱۰ سال

۱.هستی تاج دینی
۲.یکتا رضایی
۳.باران مکفی
۴.مصطفی کریمی
۵.محمد طاها مندکاری

 

 
[Photo]
نفرات برتر میز یک:

امیرحسین محمدی (اندیشه A)
علی سلطانی (پارسا E)
هستی تاج دینی (اندیشه B)
 
 
[Photo]
نفرات برتر میز دو:

پارسا رابطی (هیات شطرنج)
مهراد علیزاده (اندیشه A)
آیلین غفاری فر (پارسا A)
 
 
[Photo]
نفرات برتر میز سه:

علی کوره چی (اندیشه A)
آرین قدوسی (قهرمانان پارسا)
سهند برغشی (آریا ۱)
 
 
[Photo]
نفرات برتر میز چهار:

باراد کرمانی (قهرمانان پارسا)
امیرحسین جانی (پارسا C)
امیرعلی سید نوری (اندیشه A)
 
 
[Photo]
نفرات برتر میز پنج:

باربد نانچای (پارسا B)
بنیامین کاروان (قهرمانان پارسا)
محمد طاها مندکاری (اندیشه B)
 
 
[Photo]
 تیم مدرسه شطرنج البرز قهرمان لیگ استاندارد رده سنی زیر ۱۴ سال

۱.ستایش آوجی
۲.علی غیوری فر
۳.امیر غیوری فر
۴.مانی محمودی
۵.علی رضا زینلی
 
 
[Photo]
تیم قهرمانان مدرسه شطرنج پارسا نایب قهرمان لیگ استاندارد رده سنی زیر ۱۴ سال

۱.ایلیا کیانزاد
۲.سینا قربانی
۳.مهرداد احمدی
۴.طاها غفاریان
۵.ابوالفضل شکریان
[Photo]
تیم مدرسه شطرنج پارسا A مقام سوم لیگ استاندارد رده سنی زیر ۱۴ سال

۱.محمد پارسا مجیدی
۲.امیر مهدی هادی سهی
۳.صدرا ثقفی
۴.امیر علی مختارپور
۵.آرتین مهرشاد
 
 
[Photo]
نفرات برتر میز یک:

مهیار جیواد (پارسا E)
امین خمسه (هیات A)
ترانه نقی زاده (آریا ۸)
 
[Photo]
نفرات برتر میز دو:

علی غیوری فر (ستارگان البرز)
سینا قربانی (قهرمانان پارسا)
سارینا حسینی (پارسا E)
 
[Photo]
نفرات برتر میز سه:

امیر غیوری فر (ستارگان البرز)
مهرداد احمدی (قهرمانان پارسا)
سامان صفدریان (هیات B)
 
[Photo]
نفرات برتر میز چهار:

محمد طاها همتی (پارسا C)
مانی محمودی (ستارگان البرز)
هلیا لشگری (آریا ۷)
 
[Photo]
نفرات برتر میز پنج:

علی رضا زینلی (ستارگان البرز)
ابوالفضل شکریان (قهرمانان پارسا)
غزل کاظمی (پارسا D)
 
 گزارش تصویری اختتامیه لیگ سریع رده های سنی زیر ۱۰ و ۱۴ سال استان البرز در سال ۹۷


 
 
[Photo]
تیم قهرمانان مدرسه شطرنج پارسا قهرمان لیگ سریع رده سنی زیر ۱۰ سال

۱.آیین تجلی
۲.عماد غفاری فر
۳.آرین قدوسی
۴.باراد کرمانی
۵.بنیامین کاروان
 
[Photo]
تیم مدرسه شطرنج اندیشه A نایب قهرمان نایب قهرمان لیگ سریع رده سنی زیر ۱۰ سال

۱.امیرحسین محمدی
۲.مهراد علیزاده
۳.علی کوره چی
۴.امیرعلی سید نوری
۵.محمد پارسا فضل اللهی
 
 
[Photo]
تیم مدرسه شطرنج آریا ۱ مقام سوم لیگ سریع رده سنی زیر ۱۰ سال

۱.محمد طاها کشاورز
۲.دیبا سلیمانی
۳.سهند برغشی
۴.متین درویشی
۵.سلاله رضایی
 
[Photo]
نفرات برتر میز یک:

علی سلطانی (پارسا E)
امیرحسین محمدی (اندیشه A)
محمد طاها کشاورز (آریا ۱)
 
[Photo]
نفرات برتر میز دو:

عماد غفاری فر (قهرمانان پارسا)
مهراد علیزاده (اندیشه A)
پارسا رابطی (هیات شطرنج)
 
 
[Photo]
نفرات برتر میز سه:

آرین قدوسی (قهرمانان پارسا)
علی کوره چی (اندیشه A)
سهند برغشی (آریا ۱)
 
[Photo]
نفرات برتر میز چهار:

متین درویشی (آریا ۱)
باراد کرمانی (قهرمانان پارسا)
امیرعباس جعفر (پارسا F)
 
[Photo]
نفرات برتر میز پنج:

بنیامین کاروان (قهرمانان پارسا)
محمد طاها مندکاری (اندیشه B)
محمد پارسا فضل اللهی (اندیشه A)
 
 
[Photo]
تیم قهرمانان مدرسه شطرنج پارسا قهرمان لیگ سریع رده سنی زیر ۱۴ سال

۱.ایلیا کیانزاد
۲.سینا قربانی
۳.مهرداد احمدی
۴.طاها غفاریان
۵.ابوالفضل شکریان
 
 
[Photo]
تیم مدرسه شطرنج پارسا A نایب قهرمان لیگ سریع رده سنی زیر ۱۴ سال

۱.محمد پارسا مجیدی
۲.امیر مهدی هادی سهی
۳.صدرا ثقفی
۴.امیر علی مختارپور
۵.آرتین مهرشاد
 
[Photo]
تیم ستارگان مدرسه شطرنج البرز مقام سوم لیگ سریع رده سنی زیر ۱۴ سال

۱.ستایش آوجی
۲.علی غیوری فر
۳.امیر غیوری فر
۴.مانی محمودی
۵.علی رضا زینلی
 
[Photo]
نفرات برتر میز یک:

ایلیا کیانزاد (قهرمانان پارسا)
نیما خمسه (هیات B)
مهیار جیواد (پارسا E)
 
[Photo]
نفرات برتر میز دو:

سینا قربانی (قهرمانان پارسا)
رضا تفرشی (پارسا C)
لیلا کاظمی (دژ)
 
[Photo]
نفرات برتر میز سه:

مهرداد احمدی (قهرمانان پارسا)
نازنین زهرا کشاورز (آریا ۷)
پارسا جلالی (پارسا E)
 
[Photo]
نفرات برتر میز چهار:

مانی محمودی (ستارگان البرز)
امیرعلی مختارپور (پارسا A)
محمد طاها همتی (پارسا C)
 
[Photo]
نفرات برتر میز پنج:

علی رضا زینلی (ستارگان البرز)
ابوالفضل شکریان (قهرمانان پارسا)
آرتین مهرشاد (پارسا A)
 
 گزارش تصویری اختتامیه قهرمانی سریع رده های سنی ۸ و ۱۰ و ۱۲ سال دختران و پسران استان البرز در سال ۹۸
 
 
[Photo]
نفرات برتر رده سنی زیر ۸ سال:

 ترانه نقی زاده (اندیشه)
 آیلین غفاری فر (پارسا)
 فاطیما نورانی (پارسا)
 
[Photo]
نفرات برتر رده سنی زیر ۱۰ سال:

 هستی تاج دینی (اندیشه)
 یکتا رضایی (اندیشه)
سامینا کیان (شهمات)
 
[Photo]
نفرات برتر رده سنی زیر ۱۲ سال:

 هلیا لشگری (آریا)
 غزل کاظمی (پارسا)
 آوا صمدی (پارسا)
 
 
[Photo]
نفرات برتر رده سنی زیر ۸ سال:

 محمد طاها مندکاری (هیات استان)
 ایلیا حریفی (آریا)
 بنیامین کاروان (پارسا)
 
[Photo]
نفرات برتر رده سنی زیر ۱۰ سال:

 امیر حسین محمدی (اندیشه)
 عماد غفاری فر (پارسا)
 پارسا رابطی (هیات شرق کرج)
 
[Photo]
نفرات برتر رده سنی زیر ۱۲ سال:

محمد پارسا مجیدی
 ابوالفضل شکریان (پارسا)
 کیارش کریمی سوره
 
گزارش تصویری اختتامیه قهرمانی برق آسا رده های سنی ۸ و ۱۰ و ۱۲ سال دختران و پسران استان البرز در سال ۹۸
 
 
[Photo]
نفرات برتر رده سنی زیر ۸ سال:

 ترانه تقی زاده
 نگار ناصر جابری
 آیلین غفاری فر (البرز)
 
[Photo]
نفرات برتر رده سنی زیر زیر ۱۰ سال:

 پرنیان ضیابخش (پارسا)
 سارینا اکبری (پارسا)
 
[Photo]
نفرات برتر رده سنی زیر ۱۲ سال:

 آوا صمدی (پارسا)
 غزل کاظمی (پارسا)
 پریسان دهقان (آریا)
 
[Photo]
نفرات برتر رده سنی زیر ۸ سال:

 بنیامین کاروان (پارسا)
 امیرحسین علیزاده (شهر قدس)
 محمد طاها مندکاری (هیات استان)
 
[Photo]
نفرات برتر رده سنی زیر ۱۰ سال:

 امیر حسین محمدی (اندیشه)
 متین درویشی (آریا)
 عماد غفاری فر (البرز)
 
[Photo]
نفرات برتر رده سنی زیر ۱۲ سال:

 مهرداد احمدی (البرز)
 کیارش کریمی سوره
 علی رضا زینلی (البرز)
 
 
 
 
 
 
 
 
[Photo]